Azərbaycanın hərbi əməliyyatı nə qədər davam edəcək?
Sen 21, 2023 18:25Əli Orucov _ AMP-in sədr müavini
İran prezidenti BMT tribunasında ABŞ-ı biabır etdi
Sen 20, 2023 18:04Qeyd edək ki, Nyu-Yorkda keçirilən BMT sammitində çıxış edən İran prezidenti İbrahim Rəisi ABŞ-ın dünya hegemonluğuna son qoyulduğunu deyib.
Politoloq R.Musabəyov son hərbi əməliyyatlar haqda danışdı
Sen 20, 2023 17:36Azərbaycan separatçı silahlı dəstələrə göz yummayacağını bildirən cənab politoloq R. Musabəyov bu silahlı erməni qalıqlarının təmizlənməsinin lazım olduğunu vurğulayıb.
Danışıq formatları nə üçün rəqabət meydanına çevrilir?
Sen 20, 2023 16:20Region dövlətləri arasında Azərbaycan və Ermənistan arasındakı münaqişələrin həllinə irəli sürülən danışıq formatlarının getdikcə rəqabət meydanına çevirən başlıca amil nədir?
İslam İnqilabının Ali Məqamlı Rəhbərinin " Müqəddəs Müdafiə " ilə bağlı çıxışı
Sen 20, 2023 14:49Müəzzəm Rəhbər: " Düşmən İslam İnqilabını hədəfə almışdı. Onların məqsədi İranda baş vermiş böyük və bənzərsiz İslam İnqilabını yatırtmaq və məhv etmək idi."
İran Prezidenti: BMT güclərin deyil, millətlərin səsi olmalıdır.
Sen 20, 2023 05:37“Biz BMT-nin güclərin deyil, xalqların səsi olmasını gözləyirik”
Azərbaycanın hərbi əməliyyatlara nə üçün başladı?
Sen 19, 2023 18:22Politoloq Qəhrəman Nurani Azərbaycanın bu gün keçirilmiş və hələ də davam edən hərbi əməliyyatların aparılmasını şərh etdi
Hikmət Hacıyev: Qarabağda 10 mindən çox erməni silahlısı var
Sen 19, 2023 18:07Azərbaycan Dağlıq Qarabağda 10 mindən çox erməni silahlısınınolduğunu bildirir.
4 polis və 2 mülki şəxs həlak olub
Sen 19, 2023 18:03Erməni silahlı birləşmələrinin təxribat-diversiya qrupu tərəfindənXocavənddə yerləşdirilən minanın partlaması nəticəsində 4Azərbaycan polisi həlak olub.