"KOMPAS" VERİLİŞİ - GÜNÜN MÜHÜM SİYASİ OLAYLARINA QISA BAXIŞ -001 23-04-2018
Apr 24, 2018 14:06İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun. "KOMPAS" VERİLİŞİ - GÜNÜN MÜHÜM SİYASİ OLAYLARINA QISA BAXIŞ -001 23-04-2018
KOMPAS - 23-04-2018
Apr 24, 2018 12:12İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun.
KOMPAS - 21-04-2018
Apr 21, 2018 22:30İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun.
KOMPAS 16-04-2018
Apr 16, 2018 23:15İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun.
AZAD ARENA 16-04-2018
Apr 16, 2018 23:15Bu proqram İran, Azərbaycan Respublikası və dünyanın gündəminin əsas məsələlərini dialoq və təhlil mehvəri ilə araşdırır.
KOMPAS 14-04-2018
Apr 14, 2018 22:30İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun.
KOMPAS 12-04-2018
Apr 12, 2018 22:15İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun.
KOMPAS 09-04-2018
Apr 09, 2018 23:09İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun.
AZAD ARENA 08-04-2018
Apr 08, 2018 23:15Bu proqram İran, Azərbaycan Respublikası və dünyanın gündəminin əsas məsələlərini dialoq və təhlil mehvəri ilə araşdırır.
KOMPAS 07-04-2018
Apr 07, 2018 22:30İranın bir çox janrlarda olan əsərlərini azəri dilində ən yaxşı dublyajlarla seyr etmək üçün hər gün Beynəlxalq Səhər telekanalının Azəri xidmətinin tamaşaçısı olun.